Om in te loggen bij Mijn ZEKUR Zorg heb je een sms-code van DigiD nodig. Hieronder lees je hoe je de sms-controle van DigiD aanvraagt.
Zo vraag je de sms-controle aan
- Ga naar www.digid.nl
- Kijk rechtsboven in het scherm en klik op Inloggen Mijn DigiD
- Kies voor Inloggen met gebruikersnaam en wachtwoord en vul deze in
- Als je bent ingelogd zie je een pagina met een overzicht van je gegevens. Zoek op deze pagina naar het kopje: Controle via sms.
- Staat deze op Inactief? Klik dan op Sms-controle aanvragen en volg de stappen die dan volgen op het scherm.
- Staat er Actief? Controleer dan of je telefoonnummer nog klopt door onder het kopje Persoonlijke gegevens je telefoonnummer te bekijken. Is het telefoonnummer niet juist, klik dan op Telefoonnummer wijzigen.
Sms-controle activeren
Als je de sms-controle hebt aangevraag of je telefoonnummer hebt gewijzigd dan je ontvang binnen een paar dagen (meestal 3 werkdagen) een brief van DigiD met daarin de activeringscode.
Let op: De activeringscode in maar een bepaalde tijd geldig. Activeer de sms-controle dus op tijd en voorkom dat je weer een nieuwe activeringscode moet aanvragen.
Na het activeren kun je direct inloggen op Mijn ZEKUR Zorg met je DigiD en je sms-code.